Tanečnice go-go a topless

Ozdobou každého správného tanečního klubu jsou krásné ženy, které milují tanec a nebojí se ukázat křivky svého těla i ostatním. Je to zábavné, hezky se na to dívá a snad každá žena sní o něčem podobném alespoň v ložnici.

Historie go-go a topless tanečnic

Go-go tanec vznikl někdy v počátcích 60. let v New Yorku, městě neřestí. Tam v baru Peppermint Lounge začaly ženy tancovat na stole twist. V období krátkých sukýnek se proto stal tento tanec velmi rychle oblíbeným. V roce 1965 se začaly najímat dívky k tančení v západním Hollywoodu, v klubu The Whisky a Go Go. Zde se také objevily první klece visící ze stropu, v nichž se zrodila profese go-go tanečnice. V téže době se tanečnice objevily také v Japonsku a Vietnamu v souvislosti s Válkou ve Vietnamu pro pobavení amerických vojáků.

První topless tanečnice se objevila také v USA, tentokrát v blízkosti San Francisca. V červnu roku 1964 zde začala tančit nahoře bez Carol Doda poté, co si nechala své poprsí zvětšit silikonovými implantáty. V Condor Club tančila dalších 22 let a stala se světově proslulou.

O co vlastně jde »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12008 (gejsa.cz#90)