Tanečnice u tyče

Holka tancující u tyče je něco jako holka se špatnou pověstí. Tuhle představu živí masivní americká seriálová produkce, kterou nás zahrnuje televize, a tak se není čemu divit. Jenže není tanečnice u tyče spíš něco jako přítelkyně pana ministra?

Tanečnice se špatnou pověstí

V očích mnoha lidí je tanečnice u tyče totéž co prostitutka. Jedno a druhé se samozřejmě nevylučuje, ale jde asi o stejnou logiku, jako když se říká, že každý právník je prevít. Nicméně - po skončení takového opravdu povedeného vystoupení by si možná nejeden přihlížející muž přál, aby dotyčná k mání byla. Jenže tanečnice u tyče se nerovná prostitutka, ona se dokonce nerovná ani striptérka. Tanečnice většinou odchází od tyče v tom, v čem k ní přišla.

Svádivé oblečení k tanci u tyče patří »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12012 (gejsa.cz#151)