Tanečnice u tyče

Holka tancující u tyče je něco jako holka se špatnou pověstí. Tuhle představu živí masivní americká seriálová produkce, kterou nás zahrnuje televize, a tak se není čemu divit. Jenže není tanečnice u tyče spíš něco jako přítelkyně pana ministra?

Svádivé oblečení k tanci u tyče patří

Jasně, málokterá slečna tancuje v teplákách, jakkoliv by to bylo možná pohodlnější, jenže jedním z atributů tance u tyče je smyslnost. A k tomu sexy oblečení prostě patří asi jako k latinskoamerickým tancům.  A pánové, nenamítejte, že dlouhé sukně ponechávají** prostor fantazii**. Takže ano, tanečnice u tyče se drží hesla, že méně je někdy více.

«« Tanečnice u tyče Tanec u tyče je dřina »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12012 (gejsa.cz#151)