Tanečnice u tyče

Holka tancující u tyče je něco jako holka se špatnou pověstí. Tuhle představu živí masivní americká seriálová produkce, kterou nás zahrnuje televize, a tak se není čemu divit. Jenže není tanečnice u tyče spíš něco jako přítelkyně pana ministra?

Tanec u tyče je dřina

Pokud si pořád spojujete tanec u tyče se zaplivanými bary pochybné pověsti, možná byste měli vědět, že dnes se už v tomto oboru pořádají i mistrovství světa. Tanec u tyče je spojení sportu a umění. Možná si říkáte, že kroutit se u tyče, dokáže přece každý, že to není žádné umění.  Pak nezbývá, než vám doporučit, abyste se na nějaké to vystoupení profesionální tanečnice u tyče zašli podívat. Předsudky nechte doma a budete koukat. A to doslova. Vaše představa, že se tanec u tyče je doménou lehkých děv, vezme velmi rychle za své. Je to hlavně dřina.

Tanečnice u tyče musí být v opravdu dobré fyzické kondici, aby některé kousky vůbec zvládly. Ono jen viset hlavou dolů není žádná sranda, a teď si u toho ještě zkuste vypadat svůdně. Takové taneční vystoupení v sobě spojuje  tanec, sport a akrobacii. Přidejte si k tomu i odpovídající vzhled, protože na tanečnici u tyče zkrátka musí být hezký pohled, a musí vám být jasné, že tohle nemůže dělat jen tak někdo.

«« Svádivé oblečení k tanci u tyče patří Pole dancing zvedá sebevědomí »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12012 (gejsa.cz#151)