Tanečnice u tyče

Holka tancující u tyče je něco jako holka se špatnou pověstí. Tuhle představu živí masivní americká seriálová produkce, kterou nás zahrnuje televize, a tak se není čemu divit. Jenže není tanečnice u tyče spíš něco jako přítelkyně pana ministra?

Pole dancing zvedá sebevědomí

Tanec u tyče neboli pole dancing si získává více a více příznivců na celém světě a nejen mezi muži. S počtem fanoušků se mění i pohled na jeho protagonistky.  Mnohé z nich dnes sami tanci u tyče učí v kurzech, kam se může přihlásit v podstatě kdokoliv. Jejich návštěvnicemi jsou jak studentky, tak maminky na mateřské. Tyto kurzy kromě jiného svým návštěvnicím slibují především zvýšení sebevědomí. Docela posun od pověsti prostitutky, nemyslíte?

«« Tanec u tyče je dřina Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12012 (gejsa.cz#151)