Hodinový hotel Beroun

Máte milenku/ce a potřebujete ke svým sexuálním hrátkách trochu soukromí? Slyšeli jste už o hodinovém hotelu? Jde o místo, kde si své erotické hrátky můžete užít bez obav, že Vás nachytá manžel/ka. Zkrátka jde o místo, kde najdete tak vytoužené soukromí.

Co je hodinový hotel?

Vybaví se Vám pod pojmem** hodinový hotel** červená lucerna nad dveřmi nebo vrzající schody, po nichž lehké děvy vodí své zákazníky? Jste na omylu. Hodinový hotel dnešní doby je většinou garsonka, mnohdy luxusně zařízená, obvykle situovaná v běžných obytných domech. Jde o podniky, které u nás v poslední době rostou jako houby po dešti. Žádné služby profesionálních kněžek lásky zde ale nečekejte.

Vzhledem k velké míře rozvodovosti, zde nacházejí azyl především páry, které touží po samotě. Hlavním důvodem vzniku těchto hotelů je skutečnost, že než dojde k samotné rozluce manželů, tak se potřebují se svými milenci/kami setkávat někde v soukromí.

Aby však nedošlo k mylným představám, hodinový hotel neskýtá své možnosti jen těm, kterým poněkud ujely nohy, ale i legitimním partnerům, kteří si chtějí trochu zpestřit své erotické zážitky.

Vybavení pokoje »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12022 (gejsa.cz#129)