Hodinový hotel Beroun

Máte milenku/ce a potřebujete ke svým sexuálním hrátkách trochu soukromí? Slyšeli jste už o hodinovém hotelu? Jde o místo, kde si své erotické hrátky můžete užít bez obav, že Vás nachytá manžel/ka. Zkrátka jde o místo, kde najdete tak vytoužené soukromí.

Vybavení pokoje

Klasické hotely, které byly určené pouze pro milence, mají velkou tradici v Paříži. Tam se volné lásce vždy dařilo lépe, než u nás. V našich poměrech jde většinou o několik pokojů se samostatnými vchody, kdy dominantou pokoje v hodinovém hotelu bývá samozřejmě** prostorná a dokonale ustlaná postel**. V pokoji najdete i televizi se standardní nabídkou programů, mnohdy obohacenou o** erotický kanál**. Dokonale čistá koupelna, ve které najdete čisté prostěradla, ručníky, svíčky i kondomy, je pak samozřejmostí. Součástí každého pokoje i minibar s výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, nejrůznějších pochutin či cigaret a doutníků. Existují samozřejmě i velmi luxusní hodinové hotely určené pro náročné zákazníky. Těm pak ale odpovídá i cena.

«« Hodinový hotel Beroun Na jak dlouho do hodinového hotelu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12022 (gejsa.cz#129)