Hodinový hotel Beroun

Máte milenku/ce a potřebujete ke svým sexuálním hrátkách trochu soukromí? Slyšeli jste už o hodinovém hotelu? Jde o místo, kde si své erotické hrátky můžete užít bez obav, že Vás nachytá manžel/ka. Zkrátka jde o místo, kde najdete tak vytoužené soukromí.

Hodinový hotel - Beroun

Královské město** Beroun** láká k návštěvě nejen svými historickými památkami a svým okolím, ale můžete zde navštívit také některý z** hodinových hotelů** - azylů pro milence - budete-li mít na svých cestách "chuť". Cena za ubytování v hotelových hotelích v Berouně se pohybuje od 150 Kč za hodinu. Cena se pak zvyšuje v závislosti na tom, jak je který pokoj vybaven, a nebo jaké služby daný hotel nabízí. Jídlo a alkohol bývá zpravidla účtován zvlášť.

Říká se, že kdo nic nezkusil, ten nic nezažil, proto Vám všem, kdo máte výše uvedené potřeby, přeji šťastnou volbu a ať najdete pro Vás ten pravý** azyl pro milence.**

«« Na jak dlouho do hodinového hotelu? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12022 (gejsa.cz#129)