Hodinový hotel Brno

Čeština je někdy trošku nemilosrdná, protože ustálenému slovnímu spojení, jako je např. hodinový hotel, dává jasný výklad, tu nelichotivou nálepku, která bez dalšího uvažování zcela opomíjí, že se může jednat o potřebnou a vyhledávanou záležitost.

Hodinové hotely byly a budou

Nelekejte se, nikdo netvrdí, že jsme národem sexuálních akrobatů, rozvracečů manželství a profesionálních nevěrníků, být** klientem hodinového hotelu**, na tom přece nic není a kdyby, diskrétnost je zaručena. Ta zažitá myšlenka, že hodinový hotel je ráj pro prostitutky, zázemí pro muže chlípníky, kteří si chtějí jen užít a rozmarné nevěrné manželky, hledající dobrodružství v náruči studentíka nebo nějakého seladona je opravdu klišé, zní to, jako román z červené knihovny, který nemá s realitou nic společného.** Hodinový hotel** není ani ponurá stavba, před kterou číhají soukromí detektivové a po pokojích se prohánějí švábi, které vyruší až přepadovka místního oddělení mravnostní policie, jak se píše v klasických amerických detektivkách. Je to pouze místo, kde by měl být zajištěný klid, teplo, světlo, teplá voda a hlavně soukromí pro lidi, kteří ho potřebují.

Jak vlastně hodinový hotel vypadá »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12018 (gejsa.cz#59)