Hodinový hotel Brno

Čeština je někdy trošku nemilosrdná, protože ustálenému slovnímu spojení, jako je např. hodinový hotel, dává jasný výklad, tu nelichotivou nálepku, která bez dalšího uvažování zcela opomíjí, že se může jednat o potřebnou a vyhledávanou záležitost.

Jak vlastně hodinový hotel vypadá

Proč se vžil název** hodinový hotel? Nebudeme zastírat, že opravdu původní určení sloužilo k zapovězenému **setkávání na omezenou dobu. I dnes slouží ke schůzkám a setkáním, ty schůzky můžou mít příchuť zakázaného ovce, ale také nemusí. Někdo rád používá název Azyl pro milence, je to ale příliš určující, protože tyto hodinové hotely mohou sloužit i daleko prozaičtějším účelům. Zkusme tyto** hodinové hotely** rozdělit podle prostor ve kterých se ukrývají a podle možností, které skýtají a rozvine se před námi celá plejáda možností jejich využití.

Zázemí se službami a nádechem luxusu

Můžeme navštívit** penzión nebo malý hotýlek**, kde majitelům nebude vadit krátkodobě ubytovaný host, platící jen za několika hodinový pobyt, protože obvykle majitelé klasických ubytovacích zařízení účtují pobyt za den i noc. Součástí  těchto zařízení bývají i restaurace, vinárny nebo kavárny a my můžeme využít všech služeb, které poskytují. Někdy je k dispozici bazén nebo třeba koupel v vířivkách. Toto prostředí vyhledávají ti, kteří neskrývají svůj vztah nebo kteří chtějí svému partnerovi udělat radost hezkou chvilkou a třeba blýsknout se před druhým.** Diskrétnost místa a nabídka služeb**, které poskytují, dovoluje šéfům testovat všeobecný rozhled a přizpůsobivost svých asistentek, účastníkům služebních cest zase utužovat profesní vztahy s klientelou a některým ženám s jejich doprovodem, nabídnout chvilku rozptýlení v příjemném prostředí.

Domácí prostředí u přátel

Krátkodobý několikahodinový pobyt nabízejí i majitelé poskytující ubytovací služby ve svých rodinných domcích, možnost krytého parkování za branou nebo omezený počet pokojů,  je v rámci utajení vztahu velmi vítaný, jen je třeba, aby každý pokoj měl své sociální zařízení. Co se týče pocitů, je to asi tak trošku, jako na návštěvě u známých nebo příbuzných, pořád máte strach, že vás někdo uslyší nebo vejde k vám do ložnice. Tato místa jsou vynikající ke krátkodobým úletům s kolegou ze zaměstnání, k udržování dlouhodobé bokovky-adrenalin zůstane zachován, k prvním schůzkám a vzájemnému se oťukávání a poznávání se.

Jako na studentských kolejích

Podobnou domáckou atmosféru mívá i pronajatý byt, který je vám k dispozici celý, až na jeden pokojík, kde čeká majitel (zástupce) na to, aby se s vámi vyrovnal a až byt opustíte, aby ho zkontroloval, uklidil a připravil pro další klientelu.

Víte co znamená „volný kvartýr“

Velmi oblíbené bývají také garsonky nebo jednopokojáky, které máte k dispozici celé. Kontakt s pronajímatelem (prostředníkem) probíhá jen v úvodu, při  finanční transakci. Prostředí takového bytu poskytuje naprosté soukromí, kdy víte, že jste tam sami dva nebo možná také tři, to je prostě vaše věc. Tyto pokoje vyhledávají sehrané páry, mezi kterými je dlouhodobý vztah, bývá také vyhledáván muži, kteří potřebují stálé místo-základnu, pro lov nových partnerek.

«« Hodinový hotel Brno Cena a služby hodinových hotelů »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12018 (gejsa.cz#59)