Hodinový hotel Brno

Čeština je někdy trošku nemilosrdná, protože ustálenému slovnímu spojení, jako je např. hodinový hotel, dává jasný výklad, tu nelichotivou nálepku, která bez dalšího uvažování zcela opomíjí, že se může jednat o potřebnou a vyhledávanou záležitost.

Cena a služby hodinových hotelů

Cena za pronajaté místnosti nebývá vůbec závratná, jde spíše o to, jaké zařízení a služby vám tyto hodinové pokoje nabízejí. Můžete platit za jednu hodinu, můžete si předplatit i několik hodin, záleží jen na vás a společné domluvě. Jedno by však všechny pokoje měly mít společné, dokonalý servis, kterým si zajišťují stálou i novou klientelu. Ať vyžadujete pokojík na hodinu kdekoli, vaše představa je určitě o vzorně uklizeném a voňavém prostředí, pěkné a  čisté povlečení jsou absolutní nutností, stejně tak koupelna ve které máte k dispozici osušky nebo ručníky, tělový šampón nebo mydélko na jedno použití. Body navíc dává lednička, kde je k dispozici minerálka, džus nebo sekt, své využití najde i konvice na kávu. Poslech hudby nebo možnost sledování televize s připojením na různé programy, jsou třešničkou na dortu. Každá ta třešnička pak stojí něco navíc a vy se můžete válet po saténových polštářích, v pokojíku vymalovaném rudou barvou a popíjet při tom archivní víno.

«« Jak vlastně hodinový hotel vypadá My všichni můžeme být klienty »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12018 (gejsa.cz#59)