Hodinový hotel Brno

Čeština je někdy trošku nemilosrdná, protože ustálenému slovnímu spojení, jako je např. hodinový hotel, dává jasný výklad, tu nelichotivou nálepku, která bez dalšího uvažování zcela opomíjí, že se může jednat o potřebnou a vyhledávanou záležitost.

My všichni můžeme být klienty

Přesně vymezit nebo určit** klienty hodinových hotelů** nelze, protože se prostě jedná o lidi, kteří potřebují v určité chvíli soukromí. Určitě mezi ně patří ti, kdo vyhledávají nemanželský sex a nechtějí být přistiženi na veřejnosti, můžete tam potkat manžele, kteří chtějí okořenit svůj vztah nebo mít pokoj od svých dětí, popřípadě příbuzných. Jste-li singl nebo rozvedení, nemusíte své objevy tahat hned domů, díky hodinovým hotelům můžete své nové drahoušky nejprve řádně otestovat a teprve pak přivést k sobě, protože jinak by si o vás mohli sousedé také říkat, že si z bytu děláte holubník nebo právě hodinový hotel. Téměř ideálním místem a oázou jsou všech hodinové hotely pro rozvádějící se, zvlášť když původní partner s vámi stále sdílí společné bytové prostory.** Hodinový hotel** by si zasloužil obrození svého názvu a mohl by sloužit všem, kteří se ocitli v cizím prostředí a  potřebují na krátkou dobu své absolutní soukromí pro oddech nebo pro očistu těla. Cena hodiny pronájmu bývá tak malá, že je škoda, toho nevyužít. Při představě, že přijíždíte do cizího města na nějakou slávu a potřebujete se dát do gala, je zbytečné utrácet za celodenní hotelový pobyt, když na přípravu potřebujete jen hodinu. Maminka s malými dětmi na výletě, ráda uvítá krátký odpočinek, přebalení nebo vykoupání dětí, v klidu a beze spěchu. Máte vyřizování v odlehlém městě a potřebujete přes poledne oddech, upravit se nebo si krátce zdřímnout i tady se najde krásné využití pro hodinový hotel. Právě v těchto případech by pomohl možná jiný název nebo větší tolerance okolí, co takhle „krátkodobé ubytování“.

«« Cena a služby hodinových hotelů Mít kde s láskou být »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12018 (gejsa.cz#59)