Hodinový hotel Brno

Čeština je někdy trošku nemilosrdná, protože ustálenému slovnímu spojení, jako je např. hodinový hotel, dává jasný výklad, tu nelichotivou nálepku, která bez dalšího uvažování zcela opomíjí, že se může jednat o potřebnou a vyhledávanou záležitost.

Mít kde s láskou být

Kluci a holky, nechoďte do lesa, je zvýšený výskyt klíšťat a štípance od komárů na intimních místech hrozně svědí, dámy a pánové, prosím nevoďte si své bokovky domů, mějte ohled na zákonné partnery, milé slečny, nestěhujte si hned k sobě své chlapce, musely by jste se o ně začít starat a mládí je fuč, milí mladí muži, pokud kývnete na to, aby se k vám partnerka nastěhovala, je to jen krok od svatby a vřískajícího miminka, drazí rozvádějící se, buďte trošku ohleduplní a nedrážděte nebo netrapte své ještě partnery. Pro vás všechny jsou tady** hodinové hotely**, které aspoň na malou chvilku mohou být vaší oázou klidu a společného zázemí.

«« My všichni můžeme být klienty Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12018 (gejsa.cz#59)