Hodinový hotel České Budějovice

Dochází Vám inspirace na místa, kam vzít svou tajnou lásku? Postrádáte soukromí na erotické hrátky se svou milenkou či milencem? Řešením by pro Vás mohl být hodinový hotel - místo, kam se uchylují nejen milenci, ale i manželské dvojice.

Co je hodinový hotel?

Služby** hodinových hotelů** už dávno nevyužívají jen nevěrní manželé se svými milenkami. Je to místo, kam se stále častěji uchylují také manželské dvojice, které si buď chtějí obohatit svůj sexuální život, nebo které zkrátka doma postrádají dostatek soukromí. Pokoj si v hodinovém hotelu můžete pronajmout na** hodinu i hodin více.** Většina klientů si pokoj rezervuje pod falešným jménem z obav, že bude jejich identita prozrazena.** Diskrétnost** personálu je však samozřejmostí stejně jako přísný zákaz sdělovat totožnost svých zákazníků třetím osobám.Zarezervovat pokoj lze, jak telefonicky, tak i jen přes sms.

Vybavení "hodinového" pokoje »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12025 (gejsa.cz#144)