Hodinový hotel České Budějovice

Dochází Vám inspirace na místa, kam vzít svou tajnou lásku? Postrádáte soukromí na erotické hrátky se svou milenkou či milencem? Řešením by pro Vás mohl být hodinový hotel - místo, kam se uchylují nejen milenci, ale i manželské dvojice.

Hodinový hotel České Budějovice

Největší počet hotelů se u nás v České republice nachází ve velkých městech, jako jsou Praha, Brno nebo Ostrava, ale i třeba České Budějovice. Přesně se neví, kolik těchto zařízení po republice funguje, ale odhaduje se, že něco kolem 4 až 5-ti stovek. Zaměřme se na** České Budějovice**, které jsou označovány jako Florencie mezi českými venkovskými městy, a to pro svůj půvab okolí či památky všeho umění. Většina z nás má Budějovice spjaty s vařením piva, ale jsou také důležitým železničním a silničním uzlem, takže není divu, že služby hodinových hotelů vzkvétají i zde.

Míst, kde se v Českých Budějovicích můžete krátkodobě ubytovat je dostatek. Zprůměrujeme-li ceny, pak se pohybují kolem 300 korun za hodinu. Nabídne-li Vám některý hotel pronájem rovnou dvou hodin, pak Vás vyjde pokoj levněji.

Takže odhoďte obavy stranou - máte-li nějaké - a vzhůru za novými zážitky.

«« Jak to v hodinovém hotelu chodí? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12025 (gejsa.cz#144)