Hodinový hotel Hradec Králové

Hodinový hotel - pro mnohé z nás potřebná a vyhledávaná záležitost, pro jiné nelichotivé místo, kam se uchylují rozvraceči manželství a profesionální nevěrníci. Jaké jsou hodinové hotely?

Být klientem hodinového hotelu není nic trestuhodného nebo zavrženíhodného. Hodinový hotel není rájem pro prostitutky ani zázemí pro chlípné může. Je to klišé, které český národ ne a ne opustit. Je to jen místo pro ty, kteří potřebují klid, teplo, ale hlavně soukromí.

Jak hodinový hotel vypadá?

Stejně jako kdysi, tak i dnes slouží** hodinový hotel** ke schůzkám, které mohou, ale nemusí mít erotický podtext. Možností využití hodinových hotelů nebo taky mileneckých azylů - jak chcete - může být celá plejáda.

Hotelové služby

Navštívíte-li klasické ubytovací zařízení, pak počítejte s tím, že budete muset zaplatit pobyt za den i noc. V hodinovém hotelu, ať už penzionu nebo** malém hotýlku**, krátkodobě ubytovaný host nevadí. Součástí těchto zařízení bývají kavárny, restaurace nebo i bazén či vířivka. klientelou tohoto prostředí bývají většinou lidé, kteří svůj vztah před okolím netají.

Rodinné domky

Krátkodobě se můžete ubytovat i v** rodinném domku**, jehož majitelé poskytují ubytovací služby s možností krytého parkování. Chcete-li svůj vztah utajit, pak je tato možnost pro Vás ideální. Jen musíte počítat s omezeným množstvím pokojů a pocitem, že jste tak trochu na návštěvě u známých, takže Vás to může svádět k tomu, že se bude omezovat, co se hlasitosti týká. Takovéto místo je ideální k prvním schůzkám či udržování dlouhodobé bokovky.

Volná garsoniéra

Mezi nejvíce využívané patří volné** garsonky nebo jednopokojáky**, jejichž prostředí Vám poskytne naprosté soukromí. S pronajímatelem se potkáte jen na začátku, při finančním vyrovnání a pak už máte prostor celý pro sebe.

Klienti hodinových hotelů

Konkrétní zařazení klientů hodinových hotelů není bohužel možné, jelikož jde o lidi, kteří v určité chvíli** potřebují soukromí,** a to může být každý z nás. Všeobecně sem patří ti, kteří plánují mimomanželský sex a nechtějí být přistiženi nebo také manželé, kteří potřebují klid od dětí či příbuzných. Jste-li zrovna v rozvodovém řízení a sdílíte ještě s partnerem společné prostory, pak právě pro Vás je hodinový hotel tím pravým.

Mezi klienty se dále řadí lidé, kteří potřebují oddech, maminky s dětmi, které na cestách uvítají místo, kde mohou své děti nerušeně a v klidu přebalit či okoupat, apod.

Z historie hodinových hotelů

Velkou tradici mají hodinové hotely v Paříži, která byla vždy volné lásce otevřenější, než všechny ostatní země. První zmínka o hodinovém hotelu u nás se vyskytla v období Rakousko-Uherska. Nejčastějšími zákazníky byli vojáci či důstojníci, kteří se zde mohli setkávat se svými milenkami či manželkami. Traduje se, že do jednoho takového podniku chodil i císař František Josef I.** Hodinové hotely** zkrátka byly, jsou a budou.

Hodinový hotel Hradec Králové

Hradec Králové - metropole královéhradeckého kraje ležící na soutoku Labe s Orlicí je kulturním a turistickým centrem tohoto kraje. Nejčastějšími turisty jsou zejména Němci, Britové, Američané či Poláci. I díky velkému množství turistů je ve městě mnoho hotelů, a to nejen těch klasických.

Cena hodinového hotelu v Hradci

Cena za hodinu pobytu pro dvě osoby se pohybuje v rozmezí od 200 Kč u jednoduše zařízených pokojíků až do 300 až 400 Kč za luxusněji vybavené pokoje. Cena se navyšuje podle počtu ubytovaných osob. Rozhodnete-li se zůstat déle než 1 hodinu, pak provozovatelé nabízí řadu zvýhodnění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. (gejsa.cz#146)


Diskuze a zkušenosti

lajka | 19.01.2014 10:23
Re: Hodinový hotel Nový Bydžov Výborný je diskrétní byteček v Novém Bydžově a hlavně je 100% diskrétní! Máte-li zájem, info na tel. 605 135 309


Přidat komentář