Hodinový hotel - Liberec

Chcete si užít erotické chvilky se svou drahou polovičkou bez toho, aniž byste museli řešit, zda budete mít doma dostatek klidu, zda vás nikdo nebude vyrušovat nebo zda nepotkáte někoho, koho zrovna potkat nepotřebujete? Navštivte Hodinový hotel.

Všichni milenci potřebují aspoň trochu soukromí, a pokud se jim takového vytouženého klidu nemůže dostat u nich doma, ať už proto, že jsou doma jejich rodinní příslušníci, manželky, manželé, či jejich byt není sexuálním radovánkám přizpůsoben či milence láká sex v cizím prostředí, které k intimním chvilkám přímo vybízí, právě pro ně jsou k dispozici Hodinové hotely.

Co to hodinový hotel je? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12029 (gejsa.cz#224)