Hodinový hotel Opava

Dochází Vám nápady, kam vzít svou tajnou lásku? Řešením pro Vás by mohl být hodinový hotel, který Vám nabízí pohodlí, čistotu a především soukromí, o které Vám bezpochyby jde nejvíc.

Azyl pro milence může být pro někoho velmi lechtivé téma, pro jiného lákadlo a pro druhého realita. Život nám mnohdy zkomplikuje vztahy a najednou se tu objeví milenka či milenec. A co teď? Azyl pro milence se pak nabízí jako ideální řešení, protože už Vás nebaví otravovat kamarády nebo zkrátka žádné nemáte. Co si budeme povídat, doma je sex s jinou osou příliš riskantní, tak sáhneme po možnosti mileneckého azylu. Ti z nás, kteří mají méně zkušeností, většinou hledají hodinový hotel, až na internetu či v novinách dohledají modernější verzi, tzv. azyly pro milence.

Co je hodinový hotel? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12023 (gejsa.cz#130)