Hodinový hotel Ostrava

Postrádáte ve svém okolí milenecký azyl? Chybí Vám trocha soukromí pro erotické hrátky se svým milencem/kou? Okořeňte svůj sexuální život v hodinovém hotelu, kde je Vám k dispozici pohodlí, čistota a tolik vytoužené soukromí...

Pokud hledáme ve svém okolí milenecký azyl, měli bychom dbát zásadních kritérií při jeho výběru. Důležitá je zde stoprocentní diskrétnost, intimita a soukromí. Vámi zvolený azyl by měl toto všechno se samozřejmostí nabízet. Neméně důležité jsou také doporučující recenze Vašich známých, přátel a lidí, kteří s tímto zařízením mají své zkušenosti. Rozhodně by Vás mělo zajímat i celkové vybavení mileneckého azylu, ať už se jedná o soukromé byty, penziony, rodinné domy nebo hodinové hotely. Zvolené místo si smíte většinou pronajmout na libovolně zvolenou dobu - několik hodin, den, týden! Hotely a apartmány pro milence bývají standardně vybaveny kvalitním sociálním zařízením, televizí, DVD, telefonem a minibarem.** Pro náročnější klienty** je zde možnost využití vířivky, sauny, bazénu a profesionálních služeb osobního kurýra.

Co je to hodinový hotel? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12017 (gejsa.cz#47)