Hodinový hotel Praha

Máte milence nebo milenku? Pravděpodobně řešíte základní problém. Kam s ním nebo s ní? Domů jít nemůžete a kamarádi Vám byt pořád také půjčovat nebudou. Máte už milostných hrátek v autě dost a rychlovka ve sklepě Vám už nestačí? Nechte se inspirovat.

Dobrým východiskem může být hodinový hotel, dnes známý také jako azyl pro milence. Pokud si představujete hodinový hotel jako doupě s červenou lucerničkou nad vchodem a vrzajícími schody, po kterých si prostitutky vodí své zákazníky, nejspíš budete docela mile překvapeni. Je dobré však k výběru přistupovat s jistou dávkou obezřetnosti a na internetu prostudovat recenze, případně dát na doporučení známých.

Co je hodinový hotel? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12019 (gejsa.cz#66)