Kam s milenkou

Pokud máte milenku a trápí vás problém, kde spolu nerušeně trávit krásné chvíle, nezoufejte. Na vše se dá najít řešení. Jednou z možností této situace je návštěva hodinového hotelu, který vám zajistí naprostou diskrétnost.

Každý, kdo má tajnou milenku, musel někdy řešit, kde se stýkat a užívat si tak, aby se o tom nikdo nedozvěděl.  Možností je samozřejmě více, ne všechny jsou ale úplně spolehlivé.

Při dlouhodobém opakovaném scházení se málokdo spokojí s** rychlovkami** v různých „skrýších“ typy málo používaný podchod, zkušební kabinka v obchodě, zadní sedadlo nebo toaleta. Někdo má to štěstí, že se může se svým tajným protějškem scházet ve vlastním bytě, když zrovna manželka nebo přítelkyně není doma. Vždy ale hrozí nečekaný návrat domů, prozrazení kvůli zvědavým sousedům nebo třeba kvůli nějakým zanechaným stopám v bytě. Další možností je půjčit si byt od nějakého dobrého známého, u kterého víme, že nás neprozradí. To ale také zdaleka nebývá možné příliš často a s absolutní jistotou.

Hodinový hotel »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12028 (gejsa.cz#156)