Moderní hotely lásky

I prostitutky mohou být podnikatelkami, které nabízí své tělo v moderních hotelech lásky. Kde se takové hotely nalézají, kolik v nich zaplatíme a jaké služby v nich můžeme očekávat? To se dočtete v následujícím článku.

V prostituci jde pouze o sex. Nepletou se do ní city ani zbytečná romantika. Vybrat si společnici na internetu lze stejně snadno jako koupit si přes vyhledávač zboží nový mixér. Pokud jste náročnější a nespokojíte se jen tak s něčím, můžete si k sobě přizvat luxusní prostitutku, u které máte téměř stoprocentní jistotu, že dodělala minimálně střední školu. Kde ji najít?

Profi společnice s vysokou školou »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12031 (gejsa.cz#635)