Anální sexuální styk

Pro někoho je anální styk naprosto zapovězený, pro jiného je naopak zpestřením a okořeněním milostných chvil. Anální sex nepředstavuje jen standardní zasouvání penisu. Způsobů, jak si užít tohoto druhu erotických hrátek, je hned několik.

Anální krajina je velmi citlivá. Anální sex jako takový nabízí hned několik možností, jak ho praktikovat. Vyzkoušejte, co Vám bude vyhovovat, co Vás bude vzrušovat.

Možnosti análního sexuálního styku »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12041 (gejsa.cz#108)