Anorgasmie

Anorgasmie je absolutní neschopnost dosáhnout orgasmu při jakémkoli pohlavním styku. Postihuje ženy i muže, i když u žen se vyskytuje častěji. Její vznik je různý a ve většině problémů léčitelný. Jen je potřeba začít s léčbou včas.

Co je anorgasmie?

Jde o sexuální poruchu, která ovlivňuje prožívání sexu, zejména** prožívání orgasmu**. Orgasmu se v České republice říká i vyvrcholení. Má to svůj jasný důvod. Orgasmus je vlastně vrcholem milování či sexu. Tento vrchol bohužel není pro každého lehce dosažitelný. Dosti často je problémem psychika nebo prožité události, které zcela zablokují možnost dosažení orgasmu tedy vrcholu.** Anorgasmie** tedy je sexuální porucha, ale ne nijak závažná. Nebo lépe řečeno neodstranitelná a ohrožující. Jde o poruchu, která může po speciální léčbě velmi rychle ustoupit. Léčba však musí být velmi citlivá. Jakýkoli nátlak situaci jen zhorší a oddálí dosažení vytouženého orgasmu.

Možné příčiny anorgasmie »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12057 (gejsa.cz#282)