Anorgasmie

Anorgasmie je absolutní neschopnost dosáhnout orgasmu při jakémkoli pohlavním styku. Postihuje ženy i muže, i když u žen se vyskytuje častěji. Její vznik je různý a ve většině problémů léčitelný. Jen je potřeba začít s léčbou včas.

Možné příčiny anorgasmie

Velmi často jsou tyto příčiny vzpomínkou na výchovu v dětství. Prudérní výchova, která zásadně ukazuje sex, jako něco nevhodného umí zničit velmi mnoho. Nechtěný sex podobný znásilnění, sex z donucení, osahávání v dětství, i toto způsobí nemožnost vychutnat si milování a sex a dosáhnout orgasmu. Další časté příčiny pramení ze** stylu života.** Jde o psychologické a citové vyčerpání. Nejčastěji jde o přepracování, přemíru povinností, zadlužení, trápení s dětmi, rodiči, s partnerem. Pak jsou tu i fyziologické příčiny. Vyjmenovat můžeme hormonální potíže, neurologické onemocnění nebo onemocnění kardiologické. Prožití orgasmu neprospívá ani holdování alkoholu, drog a dokonce ani nadměrné kouření. I když poslední jmenované, je jen velmi okrajovou záležitostí, která se může paradoxně objevit právě v okamžiku, kdy se dotyčný snaží přestat kouřit. Časem však vše pomine i bez větší léčby.

«« Anorgasmie Druhy anorgasmie »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12057 (gejsa.cz#282)