Anorgasmie

Anorgasmie je absolutní neschopnost dosáhnout orgasmu při jakémkoli pohlavním styku. Postihuje ženy i muže, i když u žen se vyskytuje častěji. Její vznik je různý a ve většině problémů léčitelný. Jen je potřeba začít s léčbou včas.

Druhy anorgasmie

Existují tři základní druhy. Každý druh vzniká za jiné situace a vyžaduje jinou léčbu. ovšem každý druh je možné časem vyléčit a najít tak cestu k orgasmu.

  • Primární – žena nebo muž nikdy nedosáhli orgasmu.
  • Sekundární – postižení, tedy muž nebo žena, dosahovali dříve orgasmu bez problémů. Nyní se jim to dlouhodobě nedaří.
  • Situační – běžně lze orgasmu dosáhnout, ale za určité situace to nejde.
«« Možné příčiny anorgasmie Jak léčit a vyléčit anorgasmii? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12057 (gejsa.cz#282)