Anorgasmie

Anorgasmie je absolutní neschopnost dosáhnout orgasmu při jakémkoli pohlavním styku. Postihuje ženy i muže, i když u žen se vyskytuje častěji. Její vznik je různý a ve většině problémů léčitelný. Jen je potřeba začít s léčbou včas.

Jak se vyvarovat anorgasmie?

Pokud nejde o primární anorgasmii, tak je lépe anorgasmii předcházet. Člověk by měl umět relaxovat, uvolnit se a střídat jednotlivé činnosti. Měl by mít svůj život, tedy i problémy pod kontrolou. A také by si měl uvědomit, že dokonalost neexistuje, a právě to je na životě zajímavé. Stejně jako je důležité mít rád sám sebe, takové jací jsme. Vždyť jedinečnost a krása je pojem, který znamená každého z nás. Pokud budete mít rádi sami sebe, budete otevření a budete umět odpočívat, nejspíš se vám anorgasmie vyhne.

«« Jak léčit a vyléčit anorgasmii? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12057 (gejsa.cz#282)