Důvody, proč mít sex každý den

Zamilovaní lidé nemusí chápat páry, u kterých sex není na prvním místě. Jste-li zamilovaní, pak byste s druhým nejraději trávili každičkou minutu Vašeho volného času. Touha po sexu Vás spaluje, a Vy se nemůžete nabažit slastných pocitů.

Pravidelné milování

Těžko říci, zda po určité době společného soužití, přijde jeden, či více viníků, které zapříčiní, že žádostivost po sexu bude spíše na ústupu, než v popředí Vašeho vztahu. A tak není nic neobvyklé spatřit páry, u kterých nejenže chybí žhavost pohledů, ale také nažhavenost na sexuální hrátky. Je však velká škoda se zbavit právě jedné z radostných životních příležitostí, které se Vám nabízí. Čím déle budete abstinovat a sex posouvat někam dozadu, tím je pravděpodobné, že vlastně zapomenete, jaké to bylo, když jste byli zamilovaní, a toužili jste po každém, byť letmém doteku toho druhého. Máte-li sex jednou za měsíc, či ještě sporadičtěji, sami sebe ochuzujete, sami sebe trestáte. Zkuste se vrátit v čase do doby, kdy jste se vznášeli na obláčku romantiky, a pokuste se najít zase cestu k Vašemu protějšku. Podaří-li se Vám to, a zbavíte se stereotypu a svým způsobem i lhostejnosti a pohodlnosti, vrátí se Vám chuť na milování. Věřte, že pravidelné milování, natož pak každodenní milování Vám prospěje, a to po psychické i fyzické stránce Vašeho zdraví.

Sex v období zamilovanosti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12133 (gejsa.cz#511)