Erotická kniha pro ženy

Padesát odstínů šedi - název možná trochu fádní, ale s erotickým podtextem. Jde o knihu plnou erotiky, která vzniká na základě příběhu a pokračuje tím, co upoutá představivost celé řady čtenářek na celém světě.

Padesát odstínů šedi

Fifty Shades of Grey, román spisovatelky** E. L. Jamesové**, který vychází v českém překladu i u nás, si již získal srdce žen po celém světě. Dosud se již vydalo 20 milionů výtisků. Jen za prvních jedenáct týdnů svého prodeje dosáhla kniha Padesát odstínů šedi hranice prodejnosti jednoho milionu výtisků. Tak překonala například známou a vysoce prodejnou knihu Dana Browna Da Vincihi kód. První týden prodeje byl dokonce úspěšnější než prodej knih o známém čarodějnickém učni Harrym Potterovi. K dalším úspěchům prodejnosti patří to, že tento erotický román na pokračování jako vůbec první v historii britského trhu byl více než milionkrát stažen do čteček.

Erotika na pokračování »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12056 (gejsa.cz#277)