Gayové - nejlepší přátelé žen

Vztah ženy a muže většinou začne kamarádstvím, pokračuje přátelstvím a končí láskou. Existuje však i výjimka. Jde o vztah ženy a gaye. Gay je totiž pro ženy ten nejlepší přítel. Prostě někdo do nepohody, někdo, kdo nikdy nezradí.

Ženy versus muži

Mnoho žen říká, že nejlépe je jim s muži. Svět mužů je totiž odlišný od světa žen. Většinou je drsnější, rychlejší, často nezodpovědnější. Muži vidí problémy jinak než ženy. Velmi často chápou jinak i situace, ve kterých prostě žena nedokáže pochopit nic. Jindy naopak to, co je pro ženu důležité zlehčují a berou na lehkou váhu. Muž jako kamarád sice existuje, ale dosti často se vztah vyvíjí až** k lásce**, nebo pouze k sexu. Je to přece jen muž.

Ženy versus ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12048 (gejsa.cz#172)