Gayové - nejlepší přátelé žen

Vztah ženy a muže většinou začne kamarádstvím, pokračuje přátelstvím a končí láskou. Existuje však i výjimka. Jde o vztah ženy a gaye. Gay je totiž pro ženy ten nejlepší přítel. Prostě někdo do nepohody, někdo, kdo nikdy nezradí.

Žena versus gay

Gay je pro ženu vynikající kamarád, který má jen nejlepší vlastnosti z kamaráda – muže a z kamarádky – ženy. Proč? Prostě gayové mají odlišný pohled na svět. Ne zženštilý, ani nějak pokřivený, ale velice** empatický.** Dokáží druhým porozumět, chovat se pozorně, galantně a přitom za tím není žádný vedlejší úmysl. Po pravdě gay je vlastně ten nejlepší kamarád do nepohody, přítel, který nikdy nezklame, někdo, kdo myslí na druhé, ale přitom on sám je osobnost.

«« Ženy versus ženy Přítel gay »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12048 (gejsa.cz#172)