Gayové - nejlepší přátelé žen

Vztah ženy a muže většinou začne kamarádstvím, pokračuje přátelstvím a končí láskou. Existuje však i výjimka. Jde o vztah ženy a gaye. Gay je totiž pro ženy ten nejlepší přítel. Prostě někdo do nepohody, někdo, kdo nikdy nezradí.

Přítel gay

Pokud máte to štěstí a vaším přítelem je gay, pak víte, že je pro vás vždy k dispozici. Máte-li depresi, problém, bolavé srdce, tak na rozdíl od kamarádek, které často problém jen zveličují, vás nechá vypovídat, bude vám velmi pozorně naslouchat a bude se vám snažit pomoci. Pro něho budete i s oteklýma očima od pláče ta nej. Ne po sexuální stránce, i když vám klidně řekne, že pro každého muže jste žádoucí, ale hlavně jako člověk.

«« Žena versus gay S gayem za kulturou »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12048 (gejsa.cz#172)