Gayové - nejlepší přátelé žen

Vztah ženy a muže většinou začne kamarádstvím, pokračuje přátelstvím a končí láskou. Existuje však i výjimka. Jde o vztah ženy a gaye. Gay je totiž pro ženy ten nejlepší přítel. Prostě někdo do nepohody, někdo, kdo nikdy nezradí.

S gayem za kulturou

Gayové jsou** citlivé duše**. Zřejmě dostali do vínku něco více. To, že jsou empatičtí a velmi pozorní z nich dělá příjemné lidi. Jsou často sami umělci. Vnímají svět tak nějak lépe, krásněji. Dokáží v něm tu krásu najít. S gayem není problém si vyjít do divadla, na koncert, na umělecké představení, na výstavu, kamkoli, kde to dýchá uměleckou atmosférou. A po celou dobu se budete výborně bavit.

«« Přítel gay Nakupovat s kamarádem gayem? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12048 (gejsa.cz#172)