Holení intimních partií

Holíte si své intimní partie? A líbí se vám, pokud má své intimní partie vyholené také váš partner či partnerka? Holit či neholit si svůj rozkrok? Pojďme se nyní na fenomén vyholeného rozkroku podívat zblízka.

Někteří lidé si svůj rozkrok pravidelně holí. Dělají to tak především ženy, muži již v menším množství. Někomu se vyholené intimní partie velmi líbí, jiný zase dává přednost čistě přírodním vzhledu. Kromě toho existuje také početná skupina těch, kteří se neholí úplně, ale svým intimním partiím dopřávají sestřih podle nálady, aktuální módy nebo třeba podle ročního období.

Holení rozkroku v dřívějších dobách »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12055 (gejsa.cz#250)