Jak dítěti představit nového partnera

Osud Vám přivál do cesty nového partnera? Váš vztah vypadá nadějně, jenže před Vámi ještě stojí jedna nelehká zatěžkávací zkouška, která může ve značné míře ovlivnit existenci, pokračování vztahu? Je čas představit partnera Vašemu dítěti.

Jenže, zde se hned nabízí jedna z mnoha otázek. Kdy je ten nejvhodnější čas na** seznámení Vašeho dítěte s novým partnerem**? Je to snad za týden od doby, co jste partnera potkali, nebo za měsíc, půl rok? V tomto případě nelze jednoznačně říci, který časový úsek by byl nejvhodnější. Spíše, než na případnou statistiku, která Vám vyplývá z průzkumu apod., se soustřeďte na vlastní vnímání, intuici. Vy sami totiž nejlépe znáte potomka, a víte, kdy bude připravený na změnu, kterou mu chystáte.

Než dojde na představení partnera Vašemu dítěti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12079 (gejsa.cz#349)