Jak odříct schůzku

Určitě se Vám již stalo, že jste měli domluvený nějaký termín, který jste pak museli přesunout, či zrušit. Zrušit návštěvu u zubaře, maséra, pedikérky atp. je však něco jiného, než když chcete odříct domluvené rande.

Když partner nepřijde na rande

Omluvit se z neúčasti schůzky, se považuje nejen za slušnost, ale také za samozřejmost. Bohužel jsou však mezi námi jedinci, kteří se neobtěžují dopředu informovat dotyčnou osobu, že nebudou moci přijít. A to se týká nejen schůzky s partnerem, ale také výše zmíněných služeb. Vzhledem ke shonu, spěchu a stresu, který nejeden z nás zažívá, se může stát, že dojde na zapomenutí určitého termínu. Jenže, zazdít například dlouho dopředu stanovenou návštěvu zubaře, je přeci něco jiného, než zapomenout na schůzku s partnerem. Spíše, než, že se na domluvené rande zapomene, dojde k tomu, že jedinec nemá zájem. Ten, komu nepřišel partner na schůzku, však ví, jaké je to nepříjemné čekat například v restauraci půl hodinu, hodinu, či déle, a doufat, že se dotyčný objeví. Jak bude čas ubíhat, bude si čekající jedinec přemílat, co se asi stalo, jestli náhodou partner neměl nějakou nehodu atp. Podle míry trpělivosti bude také trvat doba, po kterou je jedinec ochotný čekat. Povětšinou se jedná o zmiňovanou půl hodinu, hodinu. Poté bude jedinci jasné, že schůzka neproběhne. Tímto způsobem určitě schůzku nerušte, tj. beze slov, a to i v případě, že druhého již nechcete více vidět, že Vám na něm nezáleží.

«« Jak odříct schůzku Jak odmítnout rande muži »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12113 (gejsa.cz#443)