Jak odříct schůzku

Určitě se Vám již stalo, že jste měli domluvený nějaký termín, který jste pak museli přesunout, či zrušit. Zrušit návštěvu u zubaře, maséra, pedikérky atp. je však něco jiného, než když chcete odříct domluvené rande.

Odřeknutí rande osobně - tváří v tvář

Rande můžete odřeknout různou formou. Domluvenou schůzku můžete odřeknout osobně, ale také e-mailem, či SMS zprávou, nebo telefonicky. Ze všech jmenovaných možností je však odřeknutí schůzky tváří v tvář nejsložitější. Budete totiž muset čelit přímé reakci na Vaše slova, která, co si budeme povídat, pro druhého, nebudou zrovna pozitivní. Navíc, dívat se do smutných, zklamaných a překvapených očí, není zrovna moc příjemné. A pak je tu ještě jedna taková maličkost, a to důvěryhodnost Vašeho důvodu odřeknutí schůzky. Výmluv na zdraví se můžete hned vzdát. A pokud se skutečně „jen“ vymlouváte, pak Vaše lež může být druhým prohlédnuta. Budou-li Vaše slova sice něco sdělovat, ale sdělení bude v rozporu s řečí těla, pohledem, a neverbální komunikací, jako takovou, může jedinec snadno rozpoznat, že si vymýšlíte. Pokud si tedy skutečně vyberete osobní odřeknutí schůzky, pak byste měli jít s pravdou ven. Je však možné, že máte herecké nadání, kdy si věříte, že druhý Vám uvěří i tzv. zaobalenou pravdu.

«« Jak odmítnout rande ženě Odřeknutí rande SMS zprávou, odřeknutí rande e-mailem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12113 (gejsa.cz#443)