Jak přivést ženu k orgasmu

Těšíte se na erotický zážitek a toužíte po jeho dokonalém vyvrcholení? Nejste sobecký muž, ale nevíte, jak ženu správně uspokojit a dovést ji k orgasmu? Pak se vám jistě budou hodit naše následující tipy.

S tím jak přivést ženu k orgasmu si lámou hlavu muži již od pradávna a dokonce zkušení "samci" si občas neví u své partnerky s tímto ožehavým tématem rady. Pánové, nevěšte hlavu, poradíme vám, jak prožitek vaší partnerky zdokonalit a jak váš společný sexuální život obohatit.

Jak na ženský orgasmus »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12051 (gejsa.cz#195)