Jak se odmilovat?

Láska je krásná, ale někdy umí i pěkně bolet. Rozešli jste se s partnerem, ale nemůžete na něj zapomenout? Střídá se ve Vás pocit nenávisti i smutku? Přinášíme Vám tipy, jak se odmilovat!

Zamilovat ani odmilovat se nelze na povel. Pokud je láska dvou lidí vzájemná, je to jedno z největších lidských projevů štěstí. Jenže člověku se může také velmi snadno stát, že se zamiluje a druhá strana jeho city neopětuje. Přijměte svůj život takový jaký je a nedovolte smutku, aby ovlivnil Vaši budoucnost. Všechno chce čas!

Neopětovaná láska »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12159 (gejsa.cz#651)