Jak se projevuje posedlost láskou

Láska může mít mnoho podob, forem a fází. Láska může být opětovaná, nebo také platonická a tajná. Byli jste, nebo jste zamilovaní do osoby, která netuší, jaké city k ní chováte? Pozor, aby se Vám láska nevymkla z rukou a nestala se posedlostí.

 

Je krásné být do někoho zamilovaný. Srdce se Vám rozbuší jako na poplach i v momentě, kdy jen na druhého pomyslíte, natož poté, co osobu uvidíte, jste v její blízkosti. Nemůžete jíst, spát, a stále se Vaše myšlenky točí jen kolem jedince, který Vás doslova poblouznil. Zamilovanost však může být také drogou. Zamilovanost může být slepá, a zkreslovat Váš pohled na situace. A tak, jste-li zamilovaní, může se z Vás stát doslova někdo jiný, kdo se ve Vás probudil, a koho nepoznáváte. Láska však také může bolet a ubližovat, a to jak Vám, tak druhému, kdo se stal středem Vašeho vesmíru. Není nic špatného na tom, že jste zamilovaní. Užívejte si pocitů, které nyní prožíváte. Jen je třeba doprovodné pocity a samotnou zamilovanost kočírovat. Zítra je totiž také den, kdy se můžete probudit opět do všední reality, a zjistit, co vše jste napáchali. Zamilovanost může vyvolat úsměv na tváři, hřejivý pocit u srdce. Zamilovanost, nezdravá a posedlá láskou, může vyvolat smutek, slzy a navždy zlomené srdce.

Jak může posedlost láskou změnit člověka »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12118 (gejsa.cz#463)