Jak se vypořádat s nevěrou partnera?

Jestliže jste zjistili, že je Vám partner nevěrný, máte dvě možnosti. Buď se s ním rozejít, nebo mu odpustit a pokračovat ve vztahu. Které řešení je správné? A může vztah po takové zkoušce vůbec fungovat?

Nevěra vládne světem. Lidé si obecně s věrností příliš hlavu nelámou. Někteří uklouznou pouze jednou, pak toho litují, mají výčitky a jsou přesvědčeni, že jim celá akce za nic nestála a již se nebude opakovat. Jiní jsou nevěrní tu a tam a někteří berou nevěru jako svůj koníček. Zahýbají partnerovi na každém kroku, a jsou se svým chováním naprosto spokojení. Nevěru přiznává více než polovina mužů a téměř polovina žen. Ve skutečnosti můžou být počty nevěrných mnohem vyšší. Ne každý je totiž ochotný přiznat, že nevěrný je, nebo byl. Někteří mají dopředu připravené výmluvy pro případ, že by na ně nevěra praskla, jiní to neřeší, a pokud se jejich zálet provalí, jsou připraveni na jakékoliv řešení, protože jim na jejich trvalém vztahu až tolik nezáleží. Co ale ti, kteří jsou podvádění? Jak se mají vypořádat s nevěrou? Rozhodování mají o to víc těžké, pokud jim vztah až dosud fungoval, svého partnera milují a nechtějí se ho jen tak vzdát.

Jak se vypořádat s nevěrou? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12154 (gejsa.cz#609)