Jak si okořenit milostný život?

Na vztahu je nutné pracovat a to i přesto, že na začátku vše bylo extrémně žhavé, po čase se všechno stává rutinou. Zvláště v tom případě, když žijete stereotypně. Je potřeba s tím něco udělat.

Začátek vztahu provází jiskření, také přitažlivost a zájem jen o jedinou osobu. Vzájemné vzplanutí tyto city posílí a stěží popsatelný pocit milují všichni. Najednou jsou a také to cítí – v zájmu jiné osoby, která vyhledává každou možnou chvilkou společný kontakt, pohledy, doteky aj. Prostě vše jen pro tu a jedinou osobu.

Ohromná vášeň na začátku

I když je začátek sebevíc divoký a přitažlivost zde dosahuje naprostého maxima, časem tyto city opadnou. A není to tím, že by člověk, se kterým jsme se rozhodli trávit volné chvíle, dovolenou, nebo dokonce s ním žít, by byl jiným, najednou by se změnil. Prostě je to tak vždy a jiné už to nebude.

Mám ho jistého

Jedním z důvodů je to, že už toho druhého máme jakoby jistého. Což sice není pravda a každý si toho je vědom, ale podvědomě tak nějak cítíme jistotu. Partner je s námi, již není potřeba o něj bojovat, takže i samotný žár vášně se časem vytratí. Jenže pokud o svůj vztah dokonale pečujete, můžete se do svého partnera opět zamilovat, zbláznit, jako tehdy na začátku. Nic však není zadarmo.

Snažit se a snažit »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12156 (gejsa.cz#618)