Jak zaujmout partnera i po sexu

Nejedna žena si může pokládat otázku, zda stále platí, dostane-li muž ženu do postele, přestane pro něj být zajímavá. Muže je však možné zaujmout i nejen v otázce sexu. Ví-li žena, jak na muže, může se z jeho pozornosti těšit i po dlouhá léta.

 

Není divu, že ženy mají obavy z prvního milování s novým partnerem, respektive z následujících dnů, co přijdou po prvním společném sexu. Často je totiž možné slyšet, číst, že mužům jde v podstatě jen o jedno. A přičte-li se k této informaci také fakt, že někteří jedinci skutečně vyhledávají jen sex na jednu noc, či nezávazný sex, mohou být neblahé předtuchy něžného pohlaví více, než na místě. Krom toho, málokterá žena potká hned na poprvé muže, který je jejím životním partnerem. Spíše žena zažije jedno, či více zklamání v lásce, kdy se její obavy pak mohou ještě o to více prohloubit. Těžko pak říci, zda z tohoto důvodu nepřibývá spíše nezávazných vztahů, či singl jedinců, protože zklamané ženy nechtějí opakovaně zažívat nepříjemné pocity spojené se zlomeným srdcem. Házet však flintu do žita, by byla poměrně škoda. Jsou páry, které se těší ze vzájemné lásky po dlouhé měsíce, ale i roky. Sex je sice jednou ze stěžejních součástí partnerského vztahu, není však jeho jediným komponentem.

Co muži chtějí od vztahu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12128 (gejsa.cz#493)