Jak ženské výčitky mohou zničit partnerský vztah?

Začátek vztahu může vypadat značně idylicky. Máte pocit, že si s druhým rozumíte prakticky ve všem, že jste se pro sebe narodili. Jenže i během klidového období se mohou postupně nastřádat věci k řešení, které jednoho dne vyplují na povrch.

Ženské výčitky a spory

Nenajde se snad pár, který by se neobával hádek a sporů. Především to jsou pak muži, kteří se neradi hádají. V mužích je zakořeněno, že oni rozhodují, oni mají být v rodině silnější osobou. Nelze se pak mužům divit, že se snaží oddalovat čas společného soužití. Představa, že budou vystaveni každodenním požadavkům, potřebám, ale především výčitkám, ke kterým dojde, pokud nebude požadavek a potřeba naplněna podle přání, není pro ně zrovna lákavá. A nebudeme si namlouvat, že ženy jsou jen andílky, křehkými stvořeními, které se nedokážou ozvat, když se jim něco nelíbí. Zvýšený, či dokonce pištivý hlas, slzy, třískání s dveřmi, či dokonce nádobím, nebo jiným předmětem denního používání, je pro muže jako účinná antikoncepce. Hádka, i když to u ní vypadá, že je u konce, může opakovaně vyplouvat na povrch vždy, když se něžné pohlaví cítí v nepohodě.

Ženská nespokojenost v partnerském soužití »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12139 (gejsa.cz#524)