Jak zlomit sexuální tabu

Co všechno je ve společnosti považováno za tabu při sexu? Točení domácího erotického videa, anální sex, používání erotických pomůcek a jiné praktiky. Proč se nechat svazovat konvencemi? Některá sexuální tabu se vám vyplatí zlomit!

Předsudky v erotice

Předsudky nás svazují nejenom v každodenním společenském životě, ale také v našem intimním, sexuálním. To, že je něco nemravné, nečisté, zakázané, není pravda. Tedy pokud neporušujete zákon.

Proč se nechat ovlivňovat konvencemi starých časů, když nám to v moderní době nevyhovuje? Zlomte tabu a budete mít opravdu nevšední zážitek, prostoupený adrenalinem. Ten vás dostane do výšin, které nezažíváte běžně. Zlomit tabu v sexu se vám vyplatí!





Stereotyp v sexu zničte »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12131 (gejsa.cz#505)