Jaké jsou předpoklady pro kvalitní sex

Jaké si to uděláš, takové to máš, nemusí platit u všeho a za každých okolností. V případě milování nestačí jen znát a ovládat řadu milostných poloh, nejde-li Vám tedy čistě jen o mechanicky vykonávaný sex.

 

Možná, že jste někdy zaslechli o tzv. splynutí dvou duší. Daná věta může znít jako fráze, ovšem jen do chvíle, než se promítne do skutečného života. Pro spokojený sexuální život tak skutečně nestačí mít jen nastudované a vychytané milostné polohy, které Vás mohu vynést až na samý vrchol. Chcete-li vědět, jaké nejdůležitější předpoklady Vám zajistí kvalitní sex, pak by Vám neměl uniknout náš článek.

Jak na spokojený sexuální život »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12125 (gejsa.cz#484)