Kamarád, jako náhradník za ex partnera

Jsme de facto předurčeni k žití v páru. I v případě, že jsme nedobrovolně singl, máme minimálně jednoho kamaráda, který je naším rádcem, pomocnou rukou, ale také utěšitelem v těžkých životních chvílích.

 

Láska může vzejít ze vztahu dvou jedinců, kteří se předtím, než se potkali, vůbec neznali. Lásce se však také může začít dařit v kamarádském vztahu. Není žádnou výjimkou, že se z dlouhodobých kamarádů stanou milenci, a později i manželé. Není však ani výjimkou, že kamarád může stát za rozpadem partnerského vztahu, nebo může sloužit jako „náplast“ v případě, že partnerský vztah z nějakého důvodu nevyjde. Může se však stát kamarád náhradníkem ex partnera? Ukáže se pak, že konec vztahu bylo vlastně to nejlepší, co se mohlo jedincům přihodit, protože si totiž uvědomili, co skutečně k sobě jako kamarádí, cítí, a že by mohli být i více, než jen kamarádi? Nebo dojde na horší variantu, kdy žena nejenže nebude mít partnera, ale přijde také o dobrého kamaráda, protože ho začne stavět do jiné role?

Kamarád nebo milenec – hranice kamarádského vztahu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12147 (gejsa.cz#565)