Kdy je při sexu důležitá velikost penisu a kdy technika milování?

Milujete-li z lásky, kdy nejste do sexu nuceni, pak můžete prožívat vzrušující erotickou jízdu. Samotné nadšení ze sexu však mnohdy nestačí. Svoji roli z uspokojení sehraje také mužské vybavení a zvolená technika milování.

Technika milování a velikost penisu muže

Sice jste ještě neměli svůj první společný sex, kdy čekáte na tu pravou chvíli, ale již tušíte, že milování, nebo žádným fiaskem. Oba dva za sebou máte sexuální dobrodružství, a tak je možné kalkulovat s tím, že jste zkušenými milenci. Otázkou samozřejmě je, proč ony sexuální dobrodružství již nejsou, na základě čeho došlo k jejich ukončení. Jistě, mohlo jít o čistě nezávazný sex, který v dnešní době není ničím zvláštním a ojedinělým. Konec sexuálního dobrodružství také mohl pramenit z nepřiměřených očekávání a nároků Vašeho protějšku, který chtěl vztah, ne jen sex. Důvod však může být i zcela prozaický, a to neuspokojení v sexu. Za zárukou spokojeného sexu nestačí jen disponovat pořádnou výbavou, či teoretickými znalostmi v oblasti milování. I s menší výbavou je možné zažít divokou jízdu, stejně tak s jednou milostnou polohou. A zde se dostáváme k jádru věci. V některých případech, je vhodnější se soustředit na techniku milování, v jiných zase na velikost mužství. O jakých případech je řeč?

Důležitost zvolení techniky milování a velikosti penisu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12150 (gejsa.cz#588)