Když partner nedrží krok v posteli

Sexuální apetit se může u jednotlivých jedinců diametrálně lišit. Zatímco někdo je plně spokojený s milováním jednou za čtrnáct dnů, či měsíc, jiný potřebuje sex každý den. Potřeba sexu se však také mění postupem času.

Jste párem, u kterého se potřeba sexu výrazně změnila od začátku vztahu? Zatímco v období chození, ale také prvních společných měsíců společného žití, jste se nemohli nabažit vzájemných doteků, nyní jste rádi, že si vůbec dáte polibek na dobré ráno, při odchodu do práce, návratu domů, večer před spaním? Sex, jakoby vymizel z Vašeho vztahu, kdy k němu dochází čím dál sporadičtěji? Vězte, že nejste jedinými, a že tohoto posunu dosáhne prakticky každý pár. Jde však o to, jak Vám tento stav situace vyhovuje, respektive Vám oběma. Je sice škoda, že milování je čím dál méně časté, ovšem, pokud se stále máte rádi, vážíte si jeden druhého, pak minimum sexu nemusí nijak ohrozit Vaše partnerství, manželství. Jenže, jak již to tak bývá, jeden z Vás nemusí být s absencí, či uvedenou četností sexu, zrovna spokojený. Můžete to být Vy samotní, ale také Váš protějšek. A dost možné, že o svých potřebách nemluvíte, ať už z jakéhokoli důvodu. Tichá, či spíše klidná domácnost je fajn, ale lepší je, je-li pohodová.

Odlišná chuť k sexu u partnerů »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12126 (gejsa.cz#491)