Když partner řekne, že se zamiloval do jiné ženy

Konečně máte pocit, že se Váš život ubírá tím správným směrem? Máte práci, kterou zvládáte. Těšíte se ze spokojeného vztahu, kdy si proto říkáte, že Vy jistě nebudete patřit k párům, které se rozejdou. Jednoho dne však může přijít nečekaná rána.

Příčina touhy po cizí ženě

Není žádnou výjimkou, že se jedinec, byť v relativně spokojeném vztahu, zakouká do někoho jiného. Přisuzovat pak vinu čistě jen jemu, Vám nemusí pomoci, chcete-li za Váš vztah skutečně bojovat. Jste-li ve vztahu, pak jste na něj dva, ne jen jeden z Vás. Možná, že hlavní vina dokonce připadne Vám samotným. Když jsme již totiž mluvili o dokonalosti, tak ve jménu lásky jste se mohla snažit být pro partnera dokonalou po všech stránkách. I když se Vám to bude zdát krutý, pak se o Vaši bezchybnost dost možná partnera ani neprosil. Láska sice prochází žaludkem, ale to ještě neznamená, že musíte každý den muži podstrojovat jeho oblíbené pokrmy. A pod útulným domovem si muž jistě nepředstavuje, že bude díky své čistotě sterilní, a dekoracím „pouze“ na koukání.

Nastavení pravidel partnerského soužití

Navíc, jak si na začátku vztahu nastavíte „pravidla“, která mohou být právě i v podobě Vašeho rozmazlování, tak musíte počítat, že si Váš partner velmi lehce zvykne na veškerý servis, který mu nabídnete. A pak se také nemůžete nijak divit, že se bude muž cítit „podveden“, či dokonce nemilován, když daný servis omezíte, nebo dokonce s ním skončíte. Na začátku tedy byla z Vaší strany maximální snaha o dokonalost, a nyní po pár měsících, nebo letech, se Vaše touha po vlastní dokonalosti vytratila. Když se muži neradi hrnou do ženění, protože očekávají, že se jejich žena po svatbě změní, tak to je možná právě ta změna, o které hovoříme. Neprošla jste také náhodou změnou? Pak ovšem vinu za partnerův zájem o jinou ženu, nepřisuzujte jen jemu. Muž se může právem cítit Vámi podvedený, kdy jste mu dala okusit „lahůdek“, a nyní mu již jen servírujete obyčejnou krmi. Své rozpolcení před Vámi může ukrývat, ale uvnitř něho se bude odehrávat souboj. Na jeho stranu se pak může přidat ne soupeř, kterým budete Vy, ale spřízněná duše, v podobě jiné ženy, která pro jeho „trápení“ bude mít to správné pochopení a otevřenou náruč.

«« Partneři pro život – osudová láska Milenka ženatého muže – jednorázový úlet »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12149 (gejsa.cz#581)